Ułatwienia dostępu

Instytut Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Wyniki XV edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską

Wyniki XV edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską

Wyniki XV edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską

Z radością i dumą pragniemy podzielić się wyjątkową wiadomością! W XV edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP na najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych, nasz Instytut może z wielką satysfakcją ogłosić, że dwie nasze utalentowane absolwentki zostały uhonorowane tą nagrodą.

Serdeczne gratulacje składamy Pani Paulinie Annie Obara, która otrzymała II nagrodę w wysokości 10 000 zł za pracę pt. „Determinanty jakości portfela kredytowego banków krajów Europy Środkowo-Wschodniej”, obronioną pod kierunkiem naukowym Pana dr Krzysztofa Kila z Katedry Bankowości i Globalnego Systemu Finansowego.

Serdeczne gratulacje składamy również Pani Renacie Marii Broszkiewicz za wyróżnienie w wysokości 5000 zł za pracę pt. „Perceived or revealed risk? Risk appetite’s assessment from the perspective of financial markets efficiency”. Promotorem pracy była Pani dr Małgorzata Snarska z Katedry Rynków Finansowych.

Raz jeszcze gratulujemy obu Paniom oraz ich promotorom i życzymy dalszych sukcesów!

Link do transmisji wideo: https://www.youtube.com/watch?v=kuDU7bQUyE4

XV edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych – wyniki: https://nbp.pl/wp-content/uploads/2023/12/Info-na-strone-mgr.pdf

Fot. Kanał YT NBP