Aktualności

Nowa oferta studiów podyplomowych: Bankowość i finanse cyfrowe – informacje i zapisy we wrześniu 2019 roku!

Plan do pobrania.

Szczegółowe informacje: dr Mateusz Folwarski – mateusz.folwarski@uek.krakow.pl


Prezentacje_z konferencji naukowej „Bankowość emocjonalna – czego banki mogą nauczyć się od neobanków i fintechów? Jak dokonać transformacji kultury i odpowiedzieć na wyzwania technologiczne?” 24 maja 2019 r.

Dzięki uprzejmości Prelegentów poniżej zamieszczone zostały prezentacje przedstawione na konferencji „Bankowość emocjonalna”

Wszystkim Prelegentom oraz uczestnikom konferencji bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy do udziału w przyszłych wydarzeniach.


Prezentacje z konferencji naukowej „Banki spółdzielcze w nowym otoczeniu społeczno – gospodarczym” 24-25 maja 2018 r.

Z przyjemnością informujemy, że dzięki uprzejmości Prelegentów poniżej zamieszczone zostały prezentacje przedstawione na konferencji „Banki spółdzielcze w nowym otoczeniu społeczno – gospodarczym”

Prezentacje z konferencji – do pobrania


Konferencja naukowa „Banki spółdzielcze w nowym otoczeniu społeczno – gospodarczym” 24-25 maja 2018 r.

Katedra Bankowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Narodowy Bank Polski serdecznie zapraszają na konferencję naukową poświęconą wyzwaniom rozwojowym stojącym wobec sektora banków spółdzielczych, która odbędzie się w dniach 24-25 maja w oddziale okręgowym NBP w Krakowie.

Konferencja koncentruje się na wyzwaniach strategicznych i organizacyjnych stojących przed sektorem bankowości lokalnej w nowym otoczeniu społeczno-gospodarczym i jest podzielona na anglojęzyczną sesję międzynarodową (czwartek) i polskojęzyczną sesję krajową (piątek).

Konferencja stanowić będzie okazję do spotkania szerokiego grona pracowników naukowych, reprezentujących zarówno polskie, jak i zagraniczne ośrodki naukowe, przedstawicieli organów regulacyjnych, praktyków gospodarczych oraz przedstawicieli banków spółdzielczych, stanowiąc platformę wymiany poglądów na temat procesów i zagrożeń dotykających sektora bankowości lokalnej.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Program konferencji do pobrania poniżej:

Program 24.05

Program 25.05

Zgłoszenia można przesyłać na adres członków Komitetu Organizacyjnego:

  • prof. UEK dr hab. Ewa Miklaszewska – uumiklas@cyf-kr.edu.pl
  • dr Mateusz Folwarski – mateusz.folwarski@uek.krakow.pl
  • dr Krzysztof Kil – krzysztof.kil@uek.krakow.pl